Знаменитий українець встав на захист Путіна: Бачу в ньому світло з дитинства

Знаменитий український танцюрист виступив на захист президента РФ Володимира Путіна, заявивши, що в світі до нього ставляться несправедливо

З такою заявою виступив український танцюрист, артист балету Сергій Полунін. У свій 29-й день народження артист опублікував на своїй сторінці в Instagram пост, присвячений Володимиру Путіну. У ньому він заявив, що до президента Росії в світі відносяться несправедливо.

View this post on Instagram

Thank you for the Birthday Wishes :) I want to use this day and all your good wishes and send them to Vladimir. in my opinion in some parts of the world he has been treated unfairly with media and that is not right! it hurts me as I have been there and I know how it feels. No body deserves to be treated bad or unfair. When I was A kid growing up I have seen light in him and still now, I see light when I see him. Vladimir will be always protected by my energy and Love. Let’s treat everyone with Love that’s how you change this world for the better. . Спасибо за поздравления с днём рождения :) Я хочу воспользоваться этим днём и направить все ваши добрые пожелания Владимиру. По моему мнению, в некоторых частях мира СМИ относится к нему несправедливо, а это не правильно. Мне больно от этого, так как я был раньше в таком же положении и знаю на себе это ощущение. Никто не заслуживает того, чтобы с ним обращались плохо или несправедливо. Когда я был ребёнком, я видел в нем свет и вижу сейчас. Владимира я буду всегда защищать своей энергией и любовью. Давайте относиться с любовью друг к другу! Только так мы Изменим этот мир к лучшему!

A post shared by Sergei Polunin (@sergeipolunin) on

«На мою думку, в деяких частинах світу ЗМІ ставляться до нього несправедливо, а це не правильно. Мені боляче від цього … Ніхто не заслуговує на те, щоб з ним поводилися погано або несправедливо», – пише Полунін.

Танцюрист визнав, що з дитинства «бачить в Путіні світло» і збирається продовжувати публічно захищати президента країни-агресора.

«Коли я був дитиною, я бачив в ньому світло і бачу зараз. Володимира я буду завжди захищати своєю енергією і любов’ю», – заявив танцюрист.

У коментарях до посту артиста багато хто поставився до його висловлювань вкрай негативно.

«А війна в твоїй рідній Україні через нього тебе не турбує ??», «Це жахливо. Сергій!!!! Він монстр і вбивця. Вбивця культури мистецтва свободи і всього доброго і світлого. У нього навіть імені немає. Він ніщо», «ти серйозно ??? одна справа закликати до миру, зовсім інше – це … мда, думка сильно змінилася. давайте ще Гітлера будемо любити …», «Розчарування століття. А я то думала, крутий хлопець, який думає, мислячий», – обурюються коментатори.

Знаменитий українець встав на захист Путіна: Бачу в ньому світло з дитинства

Знаменитий українець встав на захист Путіна: Бачу в ньому світло з дитинства

Знаменитий українець встав на захист Путіна: Бачу в ньому світло з дитинства

Раніше ми повідомляли, що український артист балету Сергій Полунін виступив в анексованому Криму перед президентом країни-агресора РФ Володимиром Путіним. На підтвердження того опубліковані фото на сайті глави Кремля.

Відзначається, що Полунін виступив в Севастополі в рамках концерту зірок світового балету, яким відзначили відкриття музичного фестивалю «Опера в Херсонесі».

Примітно, що український танцюрист, якщо судити з фото зі сцени, виступав з оголеним торсом і не приховував татуювання з тризубом на руці.

На масовому фотографуванні з Путіним, яке проводилося після концерту, його вже не було. Сергій Полунін є всесвітньо відомим артистом балету, який виступає в складі Королівського балету в Лондоні і Баварського державного балету в Мюнхені.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Знаменитий українець встав на захист Путіна: Бачу в ньому світло з дитинства
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook