ЕКСКЛЮЗИВ

Зрада чи ні: як би українці вчинили на місці німців

У соцмережах зараз повно коментарів про те, що Німеччина зрадила Україну, погодившись на будівництво «Північного потоку-2» в такий нелегкий час не тільки для України, але й для Європи в цілому. Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише український блогер, журналіст Юрій Романенко. Він зазначає, що українці просто себе обманюють, адже, насправді, легко довести, що українці вчинили б на місці німців так само.

Юрій Романенко пише, що для доказу потрібно для початку провести простий експеримент. Змусити українців, кожного українця, заплатити зі свого доходу за те, щоб Німеччина не брала участь в «Північному потоці-2». «Коли ви переконаєтеся в тому, що українці не хочуть нічого платити за німців, то ви легко зрозумієте, чому німці не хочуть платити за українців або нести будь-які витрати, які очевидно не зачіпають їхні життєві інтереси», – написав Романенко.

Він зазначає, що поки ми не доведемо, що чиїсь життєві інтереси страждають через те, що порушуються наші життєві інтереси, то ми можемо і далі розповідати, що Україна тут рятує демократію, але це нікого не переконає. Такі реалії ліберального світового порядку, який руйнується. І чим швидше ми це усвідомимо і почнемо діяти, виходячи з першочергових загроз перед країною, тим вище шанси, що ми не помремо разом з ним.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!