ЛЕНТА

З’явилося фото брата і сестри з однаковою зовнішністю

Дітей складно відрізнити один від одного

Користувач Reddit під ніком hotcheetos96 опублікувала в мережі фотографію зі своїм старшим братом, чим захопила багатотисячну аудиторію ресурсу. Справа в тому, що на фотографії діти настільки схожі один на одного, що відрізнити їх можна тільки за зачіскою і одягом.

Користувачі активно обговорюють світлину в коментарях: “Ви можете розблокувати iPhone один одного”, “Так ви настільки ідентичні, що, швидше за все, кожен з вас вибере один і той же PIN-код”, “Я вважаю, що кожен другий китаєць може розблокувати в своїй країні будь-який iPhone”,”ось і расисти засвітилися. Як вам не соромно? “,” Я не знайшов жодної різниці між цими двома картинками”, “Ну-у, немає. Я ось чітко бачу вісім відмінностей”.

yalfvcs03zaw2zr7rn0a304epxzr5hgodddoyd9eyks

Дуже схожі діти
Фото: reddit

У той же час більшість відзначила під фото, що у дітей різна форма носа, а також нижня частина губи: “Вони, звичайно, схожі, але не настільки, щоб плутати їх”, “Та ну, нижня губа, ніс, форма голови – все різне. Я вже мовчу про вагу, зріст, зачіску і одяг”.

За лічені години пост hotcheetos96 набрав 20 тисяч переглядів, а також більше 500 коментарів.

Нагадаємо, в Індії народилися сіамські близнюки незрозумілої статі. Вони були з’єднані в області живота і геніталій. Місцеві лікарі після медогляду так і не змогли визначити їх стать. За їх словами, все стане зрозуміло лише після того, як новонароджених роз’єднають.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!